Henrik Ekdahl

Transportledning, Fjärr, Distribution
henrik@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 07

Visa mer

Madeleine Ekdahl

Transportledning, Personal, Kvalitet, Miljö
madeleine@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46730701611

Visa mer

Stefan Andersson

Transportledning, Fjärr, Distribution
stefan.andersson@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46721578307

Visa mer

Rickard Nilsson

Transportledning, Kran, Anläggning
rickard.nilsson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46411244502

Visa mer

Kent Hansson

Transportledning, Bilglas
kent@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 04

Visa mer

Peter Kristiansson

Transportchef, Glas, Grus, Spannmål, Kran, Bulk
peter@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 03

Visa mer