Kontakta oss

Henrik Ekdahl

Transportledning, Fjärr, Distribution
henrik@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 07

Madeleine Ekdahl

Transportledning, Personal, Kvalitet, Miljö
madeleine@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46730701611

Stefan Andersson

Transportledning, Fjärr, Distribution
stefan.andersson@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46733899071

Rickard Nilsson

Transportledning, Kran, Anläggning
rickard.nilsson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46705481129

Bengt-Arne Persson

Transportledning, Kran, Anläggning
bengt-arne@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46709638032

Joacim Simonsson

Transportledning, Spannmål, Bulk
joacim@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 05

Kent Hansson

Transportledning, Bilglas
kent@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 04

Peter Kristiansson

Transportchef, Glas, Grus, Spannmål, Kran, Bulk
peter@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 03

Johanna Söderberg

Transportadministration, reklamationer
johanna.soderberg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Maria Malmborg

Transportadministration
maria.malmborg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Lars Åkerlund

Transportadministration, Ekonomi
lars@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Mia Linden

Ekonomi
mia@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 06

Ralf Ekdahl

Transportchef för gods-, järn- och ståltransport samt försäljningschef
ralf@ekdahlmiljo.se
070-3484429

Ingela Ekdahl

Vd, Administration
ingela@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 01

Ekdahl Miljö AB, Östra Olstorpsgatan 16, 274 30 Skurup.
Telefon 0411-24 45 00. E-post miljo@ekdahlmiljo.se

Ekdahl Miljö AB
Östra Olstorpsgatan 16
274 30 Skurup