John Bengtsson

Transportledning Ljungby
John Bengtsson
john.bengtsson@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46709761013

Visa mer

Sofie Narberg

Transportledning Ljungby
Sofie Narberg
sofie.narberg@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46709761033

Visa mer

Kristina Pranjic

Transportledning Ljungby
Kristina Pranjic
kristina.pranjic@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+4637266923

Visa mer

Peje Hellström

Produktionsansvarig, trafikledning Ljungby
Peje Hellström
peje@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+4637266910

Visa mer

Henrik Ekdahl

Transportledning, Fjärr, Distribution
henrik@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 07

Visa mer

Madeleine Ekdahl

Transportledning, Personal, Kvalitet, Miljö
madeleine@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46730701611

Visa mer

Stefan Andersson

Transportledning, Fjärr, Distribution
stefan.andersson@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46721578307

Visa mer