Kontakta oss

Trafikledning Skurup

Ralf Ekdahl

Transportchef för gods-, järn- och ståltransport samt försäljningschef
ralf@ekdahlmiljo.se
+46703484429

Madeleine Ekdahl

Transportledning, Personal, Kvalitet, Miljö
madeleine@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46730701611

Henrik Ekdahl

Transportledning, Fjärr, Distribution
henrik@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 07

Stefan Andersson

Transportledning, Fjärr, Distribution
stefan.andersson@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46721578307

Rickard Nilsson

Transportledning, Kran, Anläggning
rickard.nilsson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46411244502

Bengt-Arne Persson

Transportledning, Kran, Anläggning
bengt-arne@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46709638032

Joacim Simonsson

Transportledning, Spannmål, Bulk
joacim@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 05

Kent Hansson

Transportledning, Bilglas
kent@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 04

Peter Kristiansson

Transportchef, Glas, Grus, Spannmål, Kran, Bulk
peter@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 03

Trafikledning Ljungby

Peje Hellström

Produktionsansvarig, trafikledning Ljungby
Peje Hellström
peje@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+4637266910

Kristina Pranjic

Transportledning Ljungby
Kristina Pranjic
kristina.pranjic@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+4637266923

Sofie Narberg

Transportledning Kran Ljungby
Sofie Narberg
sofie.narberg@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46709761033

Magnus Paulsson

Transportledning Ljungby
Magnus Paulsson
Magnus.Paulsson@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46709761013

Trafikledning Eskilstuna

Tobias Liberg

Tobias Liberg

Transportledning Eskilstuna

Tobias.Liberg@ekdahlmiljo.se

+46705269733

Verkstadschef

Ledning, Ekonomi & Administration

Johan Arkler

Johan Arkler Sälj, Norrköping johan.arkler@ekdahlmiljo.se +46708100750

Benny Nilsson

Sälj Skurup samt YGT Ystad
Benny Nilsson
benny.nilsson@ekdahlmiljo.se
+46733555363

Johanna Söderberg

Transportadministration, reklamationer
johanna.soderberg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Maria Malmborg

Transportadministration
maria.malmborg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Lars Åkerlund

Transportadministration
lars@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Mia Linden

Ekonomi
mia@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 06

Ralf Ekdahl

Transportchef för gods-, järn- och ståltransport samt försäljningschef
ralf@ekdahlmiljo.se
+46703484429

Ingela Ekdahl

Vd, Administration
ingela@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 01

Jörgen Wass

Sälj Ljungby
Jörgen Wass
jorgen.wass@ekdahlmiljo.se
+4637266912

Stefan Skenning

Sälj Ljungby
Stefan Skenning
stefan.skenning@ekdahlmiljo.se
+46727416283

Hans Persson

Ekonomi Ljungby
Hans Persson
hans.persson@ekdahlmiljo.se
+4637266905

Ekdahl Miljö AB, Östra Olstorpsgatan 16, 274 30 Skurup.
Telefon 0411-24 45 00. E-post miljo@ekdahlmiljo.se

Ekdahl Miljö AB
Östra Olstorpsgatan 16
274 30 Skurup