Kontakta oss

Trafikledning Skurup

Tommy Persson

Transportledning, Container, lastväxlare & återvinning
tommy.persson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46703484407

Madeleine Ekdahl

Transportledning, Personal, Kvalitet, Miljö
madeleine.ekdahl@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46730701611

Henrik Ekdahl

Transportledning, Fjärr, Distribution
henrik.ekdahl@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 07

Stefan Andersson

Transportledning, Fjärr, Distribution
stefan.andersson@ekdahlmiljo.se
bokning@ekdahlmiljo.se
+46721578307

Rickard Nilsson

Transportledning, Kran, Anläggning
rickard.nilsson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
+46411244502

Joacim Simonsson

Transportledning, Spannmål, Bulk
joacim.simonsson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 05

Kent Hansson

Transportledning, Bilglas
kent.hansson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 04

Peter Kristiansson

Transportchef, Glas, Grus, Spannmål, Kran, Bulk
peter.kristiansson@ekdahlmiljo.se
kran@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 03

Trafikledning Ljungby

Peje Hellström

Produktionsansvarig, trafikledning Ljungby
Peje Hellström
per-anders.hellstrom@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46709761050

Kristina Pranjic

Transportledning Ljungby
Kristina Pranjic
kristina.pranjic@ekdahlmiljo.se
bokning.ljungby@ekdahlmiljo.se
+46766232750

Trafikledning Eskilstuna

Tobias Liberg

Tobias Liberg

Transportledning Eskilstuna

Tobias.Liberg@ekdahlmiljo.se

+46705269733

Håkan Öhlander

Platschef Eskilstuna
hakan.ohlander@ekdahlmiljo.se
+46730780130

Verkstadschef

Johan Andersson

Verkstadschef
johan.andersson@ekdahlmiljo.se
+46706226572

Ledning, Ekonomi & Administration

Linus Ekdahl

HR, adminstration
Linus Ekdahl
linus.ekdahl@ekdahlmiljo.se
+46706152590

Johan Arkler

Johan Arkler Sälj, Norrköping johan.arkler@ekdahlmiljo.se +46708100750

Benny Nilsson

Sälj Skurup samt YGT Ystad
Benny Nilsson
benny.nilsson@ekdahlmiljo.se
+46733555363

Johanna Söderberg

Transportadministration, reklamationer
johanna.soderberg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Maria Malmborg

Transportadministration
maria.malmborg@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Lars Åkerlund

Transportadministration
lars.akerlund@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 00

Mia Linden

Ekonomi
mia.linden@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 06

Ingela Ekdahl

Vd, Administration
ingela.ekdahl@ekdahlmiljo.se
0411-24 45 01

Jörgen Wass

Sälj Ljungby
Jörgen Wass
jorgen.wass@ekdahlmiljo.se
+4637266912

Stefan Skenning

Sälj Ljungby
Stefan Skenning
stefan.skenning@ekdahlmiljo.se
+46727416283

Hans Persson

Ekonomi Ljungby
Hans Persson
hans.persson@ekdahlmiljo.se
+4637266905

Ekdahl Miljö AB, Östra Olstorpsgatan 16, 274 30 Skurup.
Telefon 0411-24 45 00. E-post miljo@ekdahlmiljo.se

Ekdahl Miljö AB
Östra Olstorpsgatan 16
274 30 Skurup